Jestesmy ekspercką firmą doradczą.

NOBILI powstało z pasji. Pasji do tworzenia najlepszych rozwiązań dla firm stojących przed wyzwaniami w obszarach finansów, komunikacji i compliance. Każdego dnia nasz kilkunastoosobowy zespół konsultantów oraz współpracujących z nami na stałe ekspertów daje z siebie 100% energii i zaangażowania, żeby zapewnić naszym klientom realne wsparcie, komfort współpracy oraz bezpieczeństwo.

Czym się wyróżniamy? Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Widzimy więcej

Siłą naszego zespołu są kompetencje zdobyte w: spółkach giełdowych i prywatnych, nadzorze nad rynkiem kapitałowym, instytucjach rynku finansowego, doradztwie i konsultingu. To unikalne połączenie różnorodnych doświadczeń pozwala nam dostrzegać więcej i lepiej chronić Twoje interesy.

Jesteśmy skuteczni

Poświęcamy dużo uwagi, żeby dogłębnie poznać biznes spółek, dla których pracujemy. Pozwala nam to dobierać skuteczne narzędzia i wspólnie wypracowywać plany działań dopasowane do ich potrzeb. Dzięki temu sprawniej realizujemy postawione przed nami zadania i osiągamy ustalone cele.

Budujemy relacje

Nasza firmowa dewiza brzmi: „Budujemy więzi”, bo pracujemy oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek, dzieląc się naszą wiedzą. Wierzymy przy tym, że najlepsze efekty jesteśmy w stanie osiągać działając systematycznie i rzetelnie. To dlatego skutecznie wspieramy naszych klientów w budowaniu relacji z ich interesariuszami.

Jesteśmy praktykami

Mamy bogate doświadczenie. Jest ono pochodną ponad stu dużych projektów, które w ciągu ostatnich kilku lat z sukcesem zrealizowaliśmy dla kilkudziesięciu firm: prywatnych i publicznych, dużych, średnich i małych, polskich i z kapitałem zagranicznym. Naszą skuteczność i pragmatyczność potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia, a przede wszystkim referencje od naszych klientów.

Szeroka paleta usług

Dzięki kompetencjom z obszaru finansów, komunikacji i prawa jesteśmy w stanie samodzielnie realizować nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia, oszczędzając czas i pieniądze naszych klientów.

Jak możemy pomóc Twojej organizacji?
Spotkajmy się i porozmawiajmy.