Jedną z mocnych stron NOBILI jest szeroka paleta usług. To odpowiedź na potrzeby naszych klientów, gdyż dzięki wszechstronnym kompetencjom oraz doświadczeniu cieszymy się zaufaniem właścicieli i zarządów spółek, często pełniąc rolę ich strategicznych doradców. Zobacz przykłady naszych kompleksowych projektów doradczych (w przypadku zainteresowania z przyjemnością dostarczymy imienne referencje od spółek, dla których je realizowaliśmy, lub kontakty referencyjne).

Poniżej prezentujemy również newsy z życia NOBILI oraz naszą aktywność – w tym autorskie publikacje, wyniki naszych badań oraz komentarze naszych ekspertów udzielone mediom.

Kompleksowe realizacje:

1

Profesjonalizacja i zwiększenie efektywności działań w spółce produkcyjnej

Nasz klient to znana spółka produkcyjna o silnej pozycji rynkowej, z (...) Zobacz opis case study
2

Poprawa jakości raportowania ESG jednego z liderów branży gamingowej

Nasz klient to jeden z liderów branży gamingowej, prowadzący działalność biznesową (...) Zobacz opis case study
3

Pozycjonowanie na polskim rynku jednego z europejskich liderów w branży FinTech

Nasz klient, brytyjska firma z listy „Top 50 fintech companies in (...) Zobacz opis case study
4

Compliance: wdrożenie systemu raportowania dla spółki debiutującej na giełdzie

Giełdowy debiut to nie tylko prestiż, lecz także szereg szans. Jednak (...) Zobacz opis case study

Aktualności

NOBILI przewodnikiem ONDE po świecie raportowania

Giełdowy debiut to nie tylko prestiż, lecz także szereg szans. Jednak status spółki publicznej niesie za sobą również zobowiązania wobec akcjonariuszy, którzy powierzyli organizacji kapitał na rozwój. Jednym z najważniejszych(…)

Czytaj

Kongres Odpowiedzialnego Kapitału „Forbes”: praktycznie o raportowaniu zrównoważonego rozwoju (ESG)

W grudniu br. odbył się Kongres Odpowiedzialnego Kapitału, zorganizowany przez Forbes. Jednym z zaproszonych na wydarzenie był Prezes Zarządu NOBILI PARTNERS Piotr Bieżuński. Prelegentami moderowanego przez Magdalena Krukowska panelu „Taksonomia i raportowanie ESG(…)

Czytaj

Śnieżka wyróżniona za sprawozdanie z działalności

FFiL Śnieżka SA otrzymała wyróżnienie za najlepsze sprawozdanie z działalności w konkursie The Best Annual Report 2020. To kolejna w tym roku nagroda dla Śnieżki za jakość jej relacji z(…)

Czytaj

O obowiązkach informacyjnych spółek z GPW i mitach związanych z MAR-em na konferencji Stockbroker.pl

Od dawna obserwowaliśmy, jak Artur Wiśniewski niestrudzenie rozwija swój blog – Stockbroker.pl (wcześniej pod nazwą „Okiem maklera”). Byliśmy pod wrażeniem jego konsekwencji i efektów. Tym bardziej ucieszyliśmy się z zaproszenia(…)

Czytaj

NOBILI nagrodzone przez Śnieżkę tytułem „Super doradców”

Zespół NOBILI PARTNERS został uhonorowany przez FFiL Śnieżka SA tytułem „Super doradców” w kategorii „Blisko klienta”. To wyróżnienie jest związane z zajęciem przez Śnieżkę 2. miejsce w kategorii Relacje z(…)

Czytaj

Giełda odsłania przed konkurencją? Wywiad w „Stock Market Thinkzine”

W „Stock Market Thinkzine” (nr 01/2021) – magazynie o giełdzie, biznesie i lifestyle dla menedżerów wyższego szczebla – pojawił się wywiad z Piotrem Bieżuńskim, prezesem NOBILI PARTNERS. Główne wątki rozmowy(…)

Czytaj

Rodzinne spółki giełdowe w dobie COVID-19. Panel dyskusyjny na konferencji U-RODZINY 2020

Spółki rodzinne posiadają mocną reprezentację na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak sobie radzą w dobie COVID-19? Czy w najbliższej przyszłości kolejne spółki rodzinne zdecydują się na IPO (pierwsza oferta publiczna)(…)

Czytaj

Media o badaniu NOBILI i braku gotowości spółek z GPW na zielony ład

Nasz raport z badania „Czy spółki z GPW są gotowe na Europejski Zielony Ład” (podsumowanie badania można przeczytać tutaj) spotkał się z żywym zainteresowaniem mediów. Publikacje na jego bazie ukazały(…)

Czytaj
Jak możemy pomóc Twojej organizacji?
Spotkajmy się i porozmawiajmy.