Aktualności

Śnieżka wyróżniona za sprawozdanie z działalności

FFiL Śnieżka SA otrzymała wyróżnienie za najlepsze sprawozdanie z działalności w konkursie The Best Annual Report 2020. To kolejna w tym roku nagroda dla Śnieżki za jakość jej relacji z interesariuszami, w tym z rynku finansowego. Wcześniej w marcu br. Śnieżka została wiceliderem rankingu „Pulsu Biznesu” Giełdowa Spółka Roku w kategorii relacji inwestorskich (więcej tu).

Oba wyróżnienia są ważne również dla zespołu NOBILI PARTNRES ponieważ od lat mamy przyjemność współpracować ze Śnieżką w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych (w tym MAR, raportowania bieżącego i okresowego) oraz relacji inwestorskich i compliance. Wraz z zespołem Śnieżki współtworzymy między innymi raporty kwartalne, półroczne i roczne.

Dzielimy przekonanie, że raportowanie okresowe spółki z GPW nie jest tylko „odhaczaniem” kolejnych paragrafów (choć zgodność z wymogami prawa jest fundamentem naszej pracy). To przede wszystkim tworzenie przekrojowej opowieści o Śnieżce, możliwie użytecznej dla odbiorów: inwestorów, zarządzających, analityków, dziennikarzy i pozostałych jej interesariuszy.

Cieszymy się, że możemy być częścią tego teamu!

 

#ObowiązkiInformacyjne #compliance