Dzielimy się wiedzą

Popularne
kategorie:

10 lat NOBILI PARTNERS

W październiku 2022 r. w NOBILI PARTNERS rozpoczęliśmy świętowanie 10 urodzin! 🎯

Od początku istnienia firmy budowaliśmy więzi już z ponad setką Klientów. Firmami polskimi i zagranicznymi, prywatnymi i giełdowymi, spółkami dużymi, średniej wielkości, mniejszymi, a także instytucjami. Zrealizowaliśmy dla nich kilkaset ambitnych projektów, stawiając na możliwie najwyższą jakość usług konsultingowych.

Wymierne efekty naszej pracy, to między innymi: wprowadzenie spółek w świat ESG, pozyskany kapitał, mądre oraz inspirujące strategie rozwoju, korzystnie zawarte transakcje, profesjonalne relacje z interesariuszami, nowatorskie narzędzia IR, rozwiązane konflikty korporacyjne, ochrona reputacji właścicieli i menedżerów, a także pełne bezpieczeństwo w obszarze wypełniania obowiązków informacyjnych i raportowania. Skutecznie łączymy doświadczenie i know-how z obszarów: finansów, komunikacji i prawa.

Zamiast wyliczać nagrody i wyróżnienia, które w tym czasie otrzymaliśmy, zdradzę Państwu, co w naszej pracy daje nam największą satysfakcję: to opinie Klientów. Najczęściej przyznają oni, że współpraca z zespołem NOBILI zapewnia im poczucie, że ich biznes otoczony rzetelną opieką profesjonalistów jest bezpieczniejszy. To ważne szczególnie dziś, na wymagającym i dynamicznym rynku.

Takie opinie to zasługa doświadczonego Zespołu, którym nadal chce się rozwijać. „Budujemy więzi” – gdyż po prostu lubimy naszą pracę.

Dlatego 10 lat NOBILI to również najlepszy moment, by podziękować wszystkim naszym Partnerom za zaufanie, którym nas obdarzacie. Będziemy dbać o to, by nasze relacje trwały znacznie dłużej niż kolejnych 10 lat!

Autor:

Piotr Bieżuński

Prezes zarządu i właściciel NOBILI. Przez 20 lat współpracował z ponad stoma spółkami giełdowymi, firmami prywatnymi, organizacjami i instytucjami.

Specjalizuje się w projektach wymagających doświadczenia i kompetencji na styku komunikacji, prawa i finansów (np. IPO, M&A czy obrona przed wrogim przejęciem). Doradza spółkom, właścicielom i menedżerom na poziomie strategicznym, w tym w sytuacjach kryzysowych oraz w trakcie sporów korporacyjnych.

Na początku kariery pracownik nadzoru nad rynkiem kapitałowym, gdzie nadzorował spółki publiczne i współtworzył przepisy dotyczące wypełniania obowiązków informacyjnych (w tym Rozporządzenie w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych). Wykładowca, autor artykułów, badań i opracowań eksperckich, a także aktywny komentator w mediach i social mediach.

Obserwuj nas na: