Dzielimy się wiedzą

Popularne
kategorie:

Cykl „Najlepsi w IR” (6/6): raporty roczne

To już koniec mojego mini-cyklu. Ponieważ zespoły w spółkach pracują już nad raportami rocznymi – mój zespół z NOBILI na ich rzecz również.
Dlatego na koniec warto przyjrzeć się najlepszym z najlepszych wg IR Magazine w kategorii „Raporty roczne”.

Wśród dużych spółek dominowały „znane marki” – Shell, adidas czy BASF. Nagroda jednak trafiła do holenderskiej spółki LeasePlan:

Warta uwagi jest wersja interaktywna raportu:

Spośród mid caps’a nominacje otrzymały wyłącznie spółki z Wlk. Brytanii, wyróżnia się Admiral Group:

Ostatnia nagroda trafiła do szwajcarskiej spółki Implenia:

A że nie ma spółki z Polski… – no cóż. W NOBILI chętnie podejmiemy takie wyzwanie! 💪

Życzę wytrwałości wszystkim, którzy są w toku prac nad raportami rocznymi – to duże projekty, wymagające wiedzy, doświadczenia i znajomości najnowszych rozwiązań prawnych oraz (dla raportów on-line) technologicznych.
Trzymam kciuki!

Autor:

Piotr Bieżuński

Prezes zarządu i właściciel NOBILI. Przez 20 lat współpracował z ponad stoma spółkami giełdowymi, firmami prywatnymi, organizacjami i instytucjami.

Specjalizuje się w projektach wymagających doświadczenia i kompetencji na styku komunikacji, prawa i finansów (np. IPO, M&A czy obrona przed wrogim przejęciem). Doradza spółkom, właścicielom i menedżerom na poziomie strategicznym, w tym w sytuacjach kryzysowych oraz w trakcie sporów korporacyjnych.

Na początku kariery pracownik nadzoru nad rynkiem kapitałowym, gdzie nadzorował spółki publiczne i współtworzył przepisy dotyczące wypełniania obowiązków informacyjnych (w tym Rozporządzenie w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych). Wykładowca, autor artykułów, badań i opracowań eksperckich, a także aktywny komentator w mediach i social mediach.

Obserwuj nas na: