Dzielimy się wiedzą

Popularne
kategorie:

NOBILI przewodnikiem ONDE po świecie raportowania

Giełdowy debiut to nie tylko prestiż, lecz także szereg szans. Jednak status spółki publicznej niesie za sobą również zobowiązania wobec akcjonariuszy, którzy powierzyli organizacji kapitał na rozwój. Jednym z najważniejszych(…)

Czytaj

Kongres Odpowiedzialnego Kapitału „Forbes”: praktycznie o raportowaniu zrównoważonego rozwoju (ESG)

W grudniu br. odbył się Kongres Odpowiedzialnego Kapitału, zorganizowany przez Forbes. Jednym z zaproszonych na wydarzenie był Prezes Zarządu NOBILI PARTNERS Piotr Bieżuński. Prelegentami moderowanego przez Magdalena Krukowska panelu „Taksonomia i raportowanie ESG(…)

Czytaj

Śnieżka wyróżniona za sprawozdanie z działalności

FFiL Śnieżka SA otrzymała wyróżnienie za najlepsze sprawozdanie z działalności w konkursie The Best Annual Report 2020. To kolejna w tym roku nagroda dla Śnieżki za jakość jej relacji z(…)

Czytaj

O obowiązkach informacyjnych spółek z GPW i mitach związanych z MAR-em na konferencji Stockbroker.pl

Od dawna obserwowaliśmy, jak Artur Wiśniewski niestrudzenie rozwija swój blog – Stockbroker.pl (wcześniej pod nazwą „Okiem maklera”). Byliśmy pod wrażeniem jego konsekwencji i efektów. Tym bardziej ucieszyliśmy się z zaproszenia(…)

Czytaj

NOBILI nagrodzone przez Śnieżkę tytułem „Super doradców”

Zespół NOBILI PARTNERS został uhonorowany przez FFiL Śnieżka SA tytułem „Super doradców” w kategorii „Blisko klienta”. To wyróżnienie jest związane z zajęciem przez Śnieżkę 2. miejsce w kategorii Relacje z(…)

Czytaj

Giełda odsłania przed konkurencją? Wywiad w „Stock Market Thinkzine”

W „Stock Market Thinkzine” (nr 01/2021) – magazynie o giełdzie, biznesie i lifestyle dla menedżerów wyższego szczebla – pojawił się wywiad z Piotrem Bieżuńskim, prezesem NOBILI PARTNERS. Główne wątki rozmowy(…)

Czytaj

Rodzinne spółki giełdowe w dobie COVID-19. Panel dyskusyjny na konferencji U-RODZINY 2020

Spółki rodzinne posiadają mocną reprezentację na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak sobie radzą w dobie COVID-19? Czy w najbliższej przyszłości kolejne spółki rodzinne zdecydują się na IPO (pierwsza oferta publiczna)(…)

Czytaj

Media o badaniu NOBILI i braku gotowości spółek z GPW na zielony ład

Nasz raport z badania „Czy spółki z GPW są gotowe na Europejski Zielony Ład” (podsumowanie badania można przeczytać tutaj) spotkał się z żywym zainteresowaniem mediów. Publikacje na jego bazie ukazały(…)

Czytaj

Komunikacja spółki giełdowej w dobie COVID-19. Artykuł w „Business Insiderze”

W portalu „Business Insider” ukazał się artykuł pt. „Koronaraporty na polskiej giełdzie. Firmy muszą uważać w czasie pandemii na każde słowo”. Jego autorzy – Piotr Bieżuński, prezes NOBILI PARTNERS i(…)

Czytaj